| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reacționați în situația asta scăpată de sub control? Dumneavoastră și soțul locuiti împreună cu soacra voastră. Cum reacționați atunci când ascultați la una ca soacra voastră se plânge soțului ca dormiți prea mult și ca nu e normal sa va treziți la 11 dimineață pentru ca o femeie de casa se trezește devreme. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Soacra se plange oricum. Indiferent de situatie.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Nu e nimic scapat de sub control aici. Daca nu ai job e de asteptat sa barfeasca soacra cu tot orasul.