| Virginul a întrebat:

Hey, ejacularea in vagin cu prezervativ se simte la fel ca o ejaculare in vagin fara prezervativ?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| andrey69 a răspuns:

Inainte sa te gandesti la asta gandeste-te daca vrei sa devi parinte, tu si eawinking

| Crisk a răspuns:

Logic nu. Dar sunt pastile pentru protecție, poți scoate penisul la timp. Oamenii căsătoriți nu folosesc nonstop prezervative sau anticoncepționale. Sunt și injecții care nu ramai însărcinată și niște fiole care se pun in vagin înaintea relațiilor sexuale

| ArianaVarcol a răspuns:

Nu