| menotyou444 a întrebat:

Hey!
Eu nu prea vorbesc despre chesti de'astea dar eu nu ma informez si as vrea sa va intreb ca ma roade curiozitatea ce e sexul anal sexul oral si cel vaginal?
O definitie ceva ce reprezinta care e diferenta
Doamne ce prost ma simt ca am pus intrebarea asta >_<
Mersi daca raspundeti la o intrebare proasteasca ca asta happy

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Puteai cauta pe google,erai la distanta de un click ca sa nu te simti chiar asa de prost.
Bun,acum sa vedem.
Sexul anal este atunci cand penisul intra in anus, sexul oral cand intra in orificiul bucal si sexul vaginal, cand intra in vagin.
Logica simpla.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sexul anal este penetrarea orificiului anal, sexul vaginal este penetrarea normală a vaginului iar sexul oral este stimularea terminațiilor nervoase de pe organele genitale cu ajutorul orificiului bucal sau al limbii.
www.seximus.ro
Pa, pa.

| Narcis2007 a răspuns:

Ca sa nu te simti prost fa-ti un nou cont(nume aleatoriu) si pui acolo cele mai ciudate intrebari si pe asta pui doar intrebari destepte si raspunsuri la fel ca sa nu te faci de rusine...sau cauti pe google

| Girl a răspuns:

Sex anal=Baiatul isi introduce penisul in fundul fetei

Sex oral=Fata "suge" penisul baiatului

Sex vaginal=baiatul isi introduce penisul in p*zda feteo

Sper ca ti-am fost de ajutor:*

| Rucsiii a răspuns:

Pai.
sex anal- in anus
sex oral- folosesti gura.ma intelegi tu laughing
sex vaginal- sex propriu- zisrolling on the floor adica. penetrare.

| spiNN a răspuns:

Sexul anal : Penetrarea anusului
Sexul vaginal : Penetrarea vaginului
Sexul oral : Sex cu gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, esti stupida. Cauta dracu' pe net, ca d-aia ai mouse si tastatura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca nimic nu te oprea sa cauti pe google, nu? Asa cum ai pus si intrebarea asta.

| Alexis_3326 a răspuns:

Nu e intrebare prosteasca.e ceva normalwinking
pai cum s ti sp s intelegi thinking

sex oral- felatie la barbati(cu gurita) si Cunnilingus la femei(cu limbuta)big grin
sex anal-in anus(fund)big grin
sex vaginal-in vagin