| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand vreti sa faceti sex iar iubitul/sotul vostru va refuza?

Răspuns Câştigător
| dariaenache a răspuns:

Merg sa dau la sapa

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O sa-ti spun cand se va intampla, ca pana acum nu mi s-a intamplat niciodata sa fiu refuzata happy

| Hammurabi a răspuns:

Trebuia să specifici că întrebarea e pentru cele care au iubiți/soți peste 55-60 ani. laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Hammurabi):

Se intampla frate si in segmentul 20-30

| Hammurabi a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Se întâmplă, dar atunci e dubios. Înseamnă că are vreo combinație prin altă parte și e deja "saturat".
Nu prea auzi de bărbați care să refuze sex, decât dacă au vreo problemă.

| Goete a răspuns:

Mergem la vecinul, cum sa reactionam?

| Goete a răspuns:

Eu cand o refuz trebuie sa-i dau mereu o alternativa si ma intreaba care prieten de-al meu e liber, ca daca nu cheama unul de-al ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare Domnul Virgin, eu nu as refuza sexul in viata vietilor mele, daca se intampla ca barbatul sa refuze sexul, ele se pun in genunchi si ii implora sa faca si cred ca ei vor fi de acord happy

| vodami92 a răspuns:

Pai femeile sau fetele fac sex doar daca au chef! ca doar nu sunt obligate!