| voice a întrebat:

Hey fetelor intrebarea e doar pentru voitongue
cu ce va epilati in zona pubiana?
ce faceti sa nu va iritati?
sincer m-am saturat

Răspuns Câştigător
| raluca750 a răspuns:

Eu ma epilez cu crema epilatoare de la farmasi. este foarte buna si parul imi creste la loc dupa 2 saptamani. este si accesibila 8 lei. pupici:*:*:*

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

@doc trip, chiar exista crema depilatoare de la farmasi.nu la magazin la tine, dar la altele da!happy

Răspuns utilizator avertizat
| voice explică:

Am citit pe net
ca epilatu cu ceara in acea zona nu este indicata
plus ca imi este rusine, am deja firul gros, si mie si fricabig grin

| ingerell a răspuns:

Am vrut sa aud si alte pareri sa fac noi incercari
cred ca pentru asta este acest site
pentru inspiratie, sfaturi si sa t ajute in a lua o hotarare

| ingerell a răspuns:

A vrut sa auda si alte pareri sa faca noi incercari
cred ca pentru asta este acest site
pentru inspiratie, sfaturi si sa t ajute in a lua o hotarare
scuze acum e binelaughing)[eu sunt pentru big]

| Doar eu_5952 a răspuns:

Trebuie sa folosesti o crema, sapun, spuma de ras(orice ca sa nu te iriti):d

| Ela_8933 a răspuns:

Te poti duce la un salon

| Cautraspuns a răspuns:

Eu ma duc la un salon deoarece daca te razi parul va creste mult mai repede si in plus vor creste 2, 3 fire in loc de 1.Acolo te dau ele cu creme speciale pentru a nu te irita. Daca nu ai posibilitate, incearca cu benzi de ceara, desi nu sunt sigura ca vei putea singura...Pentr iritatie incearca o crema cu proprietati de calmare.Eu am una de ciocolata...sau mai simplu cubulete de gheata big grin Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati cu after shave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la salon si gata, ai incheiat cu toata saturatia!
E simplu, comod, ieftin si cu rezultatele dorite. In plus, nu ai batai de cap cu creme, lotiuni impotriva iritatiei si altele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@voice, pai, daca ai citit pe net, de ce ne mai intrebi pe noi? Eu iti spun din experienta ca epilarea cu ceara este eficienta si cu rezultate bune in timp - rarirea firelor si cresterea lor mai lenta. Tu deja luasei hotararea dinainte de a afla parerile noastre!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, ok, conturi multiple! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceara de la lumanari cu tot cu preot, cu secera pentru ca poti lega si snopi dintr-o miscarebatting eyelashes
Pacat de fundita, am cautat farmasi peste tot, chiar si farmaci... te-a mintit @raluca750 straight face

| magda_2805 a răspuns:

Incearca dupa ce te epilezi sa dai cu o lotiune calmanta pentru piele sensibila.sau unguent de galbenele(iti jur ca e cel mai bun medicament, chiar daca e babeste)