| yourlady a întrebat:

Hey guys! am si eu o problema:imi place de un tip din clasa si mereu imi spune bancuri, radem, imi arata vid. amuzante, dar el zice ca place pe alta fata. voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este bine ca ti-a spus adevarul.Mai rar asa cineva.Accepta.Asta e.

| AndreeaFarasperante a răspuns:

E normal sa vb cu mai multe fete...Asa sunt baietii...Asteapta sa vada care fata e potrivita pentru el.O stiu din propria experienta.Eu nu rasp la intrebari pentru funda cum fac alti. Daca il placi spune-i-o pana nu e prea tarziu.Bafta!

| MeGusta a răspuns:

Eu cred ca place pe alta fata.nu stiu de ce...

| deeew a răspuns:

Pai poate chiar asa este. nu inseamna ca te place doar pentru ca va intelegeti atat de bine si radeti. poate vrea doar sa fiti prieteni