| Ing3rash_9077 a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat din clasa foarte mult care e mai indraznet iar eu sunt mai timida oricum acum 2- 3 saptamani imi zambea in ore imi atragea atentia prin ceva dat jos scapat sau imi facea cu ochiul sau cand zambem zambea si el iar el m-a intrebat daca il plac iar eu am zis ca un pic dar dupa l-am intrebat si eu daca ma place odata pe mess a zis ca nu, inca o data tot pe mess a zis ca nu stie inca odata a zis ca crede iar la scoala o prietena de-a mea l-a intrebat a zis ca da si alta data alta prietena de-a mea a zis ca nu a raspuns cu da si nuel dupa ce l-a intrebat prietenele mele daca ma place sau nu. dar acum de martisor mi-a dat 3 martisoare doar mie din toata lasa dar canda intrebat o fata de ce mi-a dat numai mie a raspuns ca daca nu imi dadea muream iar accea fata i-a spus ca nu muream dar dupa nu a mai zis nimic(vreau sa precizez ca s-a despartit o prietena de-a mea de el dar ea nu mai simtte nimic dar el inca dar si cand am inceput sa ne batem cu bulgari acum cateva zile le-a spus altor baieti ca ea n-o sa dea in mine sigur dar eu am dat [ea era de fapt eu in poveste]ma place sau nu? sfaturi despre cum sa il fac sa ma placa si sa nu o mai placa pe prietena mea sau doar sa ma placa pe mine plss vreau sa precizez ca le-a spus la 2 fete din clasa ca il plac oricum plss va dau funda+ voturi dar vaa rog sa imi dati sfaturi cum sa il fac sa ma placa love strucklove strucklove struck ceau!

2 răspunsuri:
| TM6524 a răspuns:

E mai complicat cu dragostea, dar nu-ti mai pune prietenele sa-l intrebe, e normal sa se rusineze. De obicei nu e bine sa intrebi nici pe mess. Cred cu tarie ca te place si daca il placi, spune-i. "A placea un pic", pana la urma, nu e tot una cu a placea. Succeswinking

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Mai,a spus ca daca nu iti dadea mureai, doar pentru ca nu avea ce sa ii zica acelei fetelaughing.Asa facem noi baietiilaughing.Si, nu a dat in tine cu bulgaru' pentru ca ii place de tinelaughing.Si raspunde nu altor fete deoarece ii e rusine sa se aflelaughingsi numai tie iti zice dabig grin.