| biencush25 a întrebat:

Hey.
Imi place de un baiat si nu stiu cum sa il fac sa ma placa.
Ne cunoaștem din clasa pregătitoare si acum suntem a 8 a, iar acum stam amandoi in banca.
Pot spune ca il cunosc de 8 ani si suntem vecini.
Iesim împreună cu bfful meu afara,ne jucam jocuri împreună, câteodată ii cumpar ce vrea, alteori el imi cumpără, etc.

Dau funda la răspunsul cel mai ok❤ Succes❤❤.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| ThePitPew a răspuns:

Nu trebuie sa-l faci sa te placa, trebuie sa vorbesti mai mult cu el si sa ii spui ce simti. Incearca sa pari cat mai atrasa de el. Vorbeste si cu prietenii lui si afla diferite chestii despre care nu stii. Nu te teme de vorba lumii daca o sa afle toti. Oricum vorbele o sa se risipeasca repede.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Spune-i ca ti-ar face placere sa consumi (lingi) un cornet cu inghetata impreuna cu el, dar numai in 2. Poate-i i se face si lui pofta. big grin