| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care nu m-a lasat sa dorm toata noaptea, nici acum nu am reusit sa imi revin. Imaginati-va ca mergeti cu gasca cu cortul, cativa din gasca sunt casatoriti, 2 sunt single si mai este si fata sexy si single. Vine noaptea si trebuie sa va puneti la culcare, barbatii single si cei casatoriti au sorbit-o pe fata sexy si single din priviri toata ziua. Ea se culca in cort cu unul dintre cei single si noaptea se aude tare cum fac sex. Credeti ca cei casatoriti mor de invidie ca baiatul are onoarea de a face sex cu asa fata superba?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Evident ca da

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, deloc, fiindca si ei au partenere de sex pe care le iubesc, odata ce sunt casatoriti cu ele.

| LoveSleep a răspuns:

Eu unul as muri de ciuda pe ăia care stau cu nevestele in cort de cateva persoane si eu stau cu asta intr-un cort de o singura persoana, pentru ca nu s-a gandit pro a sta sa vina cu cortul pentru fu t u t.
Femei, nu te poti baza pe ele.

| CIaudiu a răspuns:

Normal big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Poate că mor de învidie sau poate se bucură de ce au auzit că poate cred că o va face și cu ei

Ce relevanță are asta?

De ce nu te întrebi de fata asta cum e ea?

Răspuns utilizator avertizat
| Adolf8 a răspuns:

Sincer când mergi cu cortul și ești fata single, ai respect și onoare! Dacă nu atunci te bagi la aventuri și gemi toată noaptea.

| Paulyka36 a răspuns:

Noi ne imaginăm doar cât poți fi tu de prost si imbecil cu intrebări total pe lângă viața de zi cu zi.Ai sa mori singur, asta dacă nu esti deja internat la nebuni ca altfel nu-mi explic de unde iti vin toate intrebările astea idioate.

| DoarCineva7689 a răspuns:

Degeaba e superba daca organul ei a fost mai folosit ca o toaca batuta de preot.

| Dragos1727 a răspuns:

Daca dorm nu mai mor de invidie laughing))))))

| Hyper20 a răspuns:

Vreau si eu sad