| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor atunci cand mergeti la cabana cu gasca (sunteti cu iubi) si vedeti ca vine o fata superba sexy si single, va simtiti amenintate de frumusetea ei si ca e posibil sa va fure iubitul cu frumusetea si splendoarea ei?

Răspuns Câştigător
| MrLucas a răspuns:

Zi-mi si mie ce iei, ca tare imi place efectul laughing
Iar drept raspuns iti spun din experienta:da.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma simt amenintata, e liber sa se **** cu ea.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Fierbe sangele in ea, dar nu o sa-ti zica tie si nici nu o sa arate asta big grin

| e1xtz a răspuns:

@Verginica, oare mai exista tratament pentru tine?
laughing
Da măcar e frumos acolo la cabană... unde elucubrezi tu toate întrebările astea.

Răspuns utilizator avertizat
| AncaNK a răspuns:

Dacă ar fi să mi se întâmple, fata aia n-ar mai fi. Logic, nu?