| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume am un tovaras care se lauda ca iubita lui are orgasme multiple de fiecare data cand fac sex. e adevarat ca femeile ajung usor la orgasm?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a te convinge ca situatia este intr-adevar cea exprimata si nu te minte, roaga-l ca pe un tovaras adevarat, sa iti permita sa verifici autenticitatea celor relatate. Spune-i ca suferi de sindromul ''Toma necredinciosul''. happy

.

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Si ce vezi asa nemaipomenit la asta? Normal sunt femei care au orgasme multiple, de regula aceste femei sunt si mai destepte decat restu.Asta este avantajul ei, daca are mai multe orgasme.Este foarte usor sa aiba asta daca are chef.
Daca e usor sa ajunga la orgasm? Depinde de multi factori.Si ce lauda este asta, adica sa vii sa te lauzi cu ce anume? Ce faci tu in pat e doar treaba ta, aia care se lauda is niste papagali, niste din astia ce nau mai vazut pi...da si cand o fac li se pare ca au descoperit america laughing

| Freya1 a răspuns:

Se lauda doar.

| SG1995 a răspuns:

Fals my amigo, e dovedit stiintific ca femeiile ajung mai dificil la orgasm, iar faza cu orgasm multiplu e evident o minciuna, chestia aia e posibila, dar destul rara.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate unele femei ajung mai usor la orgasm, dar in general femeile ajung mai greu la orgasm decat barbatii, iar iubita prietenului tau e un caz mai fericit daca a reusit sa aiba orgasm multiplu de fiecare data doar ca acest orgasm multiplu inseamna orgasm vaginal + clitoridian deci e foarte posibil ca pe langa penetrare iubitul sa ii mangaie mai mult clitorisul sau chiar ea sa faca asta.
14% dintre femei au orgasm multiplu în mod regulat deci nu e atat de usor sa aiba orgasm multiplu.

| PersonajFictiv a răspuns:

" E adevarat ca femeile ajung usor la orgasm? "
Unele femei ajung usor si altele mai greu, depinde de la caz la caz.