| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori isi poate da drumul un barbat intr-o partida de sex?
Mi-a spus un tip ca si-a dat drumul de 8 ori intr-o noapte. Nu stiu daca o fi adevarat, dar daca si barbatul are mai multe orgasme, de ce vad articole care spun ca femeile au multiple orgasme? Adica si barbatii au.
Lamuriti-ma ce inteleg gresit laughing?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Orgasmul multiplu, in cascada in cazul femeilor se produce cum s-ar spune o singura data insa se repeta de mai multe ori la rand. Un nou episod de orgasm multiplu poate sa apara si in cazul femeii insa numai dupa un anumit timp, in cazul unui al 2-lea act sexual.
In cazul barbatilor ogasmul este simplu si se produce de fiecare data cand ejaculeaza, in timpul celor cca 10 secunde cat dureaza ejacularea intregii cantitati de sperma.
Daca este potent si capabil sa intretina 8 acte sexuale succesive in decurs de o noapte, in acel caz a avut si el de 8 ori orgasm, insa toate au fost in mod cert orgasme simple, nicidecum nu au fost orgasme multiple/in cascada in cazul sau. big grin

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Am inteles, dar cum poate rezista o femeie cu zeci de orgasme intr-o noapte? Cand noi abia avem cateva finalizari. Sigur nu e o greseala facuta din fabricatie?laughing Si daca ele simt placere mult mai intensa si mai mare, de ce tot ele se pling ca barbatii nu le satisfac destul? Nu ar trebui sa fie invers? Ele sa ne de-a atentia cuvenuta sa ne simtim mai bine? Pentru ca repet, peste tot se spune, ca problema generala, ca nu li se acorda atentie, etc

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am reusit de 6 ori intr-o noapte - eram destul de incins

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De 8 ori intr-o noapte? Pare cam exagerat. Dupa ceva timp... dispare "cheful" chiar si dupa mai multe partide intr-o noapte, deci... nu prea stiu ce sa zic.

Mai bine se lauda cu rezistentawinking

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Am mai vorbit cu un apropiat si a avut 10 finalizari in 24 de ore laughing deci na, suntem noi slabi dar se poate.
Cred ca trebuie sa traim mai sanatos

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

O nu, cred ca confunzi. Nu este o lauda sa iti dai drumul, este o lauda sa nu iti daiwinking

| mgtow a răspuns (pentru DoarBogdan):

Rezistam atunci, faceam odihne de 15 min intre sexe si am reusit de 6 ori in aproximativ 7 ore doar 1 data am patit in viata. Cel mai mare record de armasar in calduri a fost. Dupa 2 sexe pe ora cam asa

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Foarte bine happy deci se poate, acum vreau sa te intreb ceva, ai organism sanatos? voiam sa vad daca asociez asta cu sanatate/virilitate.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma tin bine sant tanar - doar 1 data am patit-o dupa nu am mai incercat sa vad daca tine

| Emilian65 a răspuns:

In urma unui act sexual, barbatul are un singur orgasm, in momentul cand ejaculeaza. Cel cu 8 orgasme intr-o noapte, le-a avu in urma a opt acte sexuale. Greu de crezut ca un barbat poate rezista la 8 acte sexuale intr-o noapte. Tu la cate a acte sexuale rezisti intr-o noapte?

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Hm poate e posibil nu stiu ce sa cred laughing, eu in aproximativ 1 ora jum mi-am dat drumu de 3 ori.
In fine insa, intrebarea nu era astalaughing Desi cred ca am inceput sa inteleg, oricum.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu cred de 8 ori. Eu am experimentat cand aveam 2 de ani si am facut-o de 5 ori, dar la ultimele doua aproape nu mai avam sperma si nici placere. Tot intr-o noapte. Si dupa o perioada de abstinenta de o sapamana.