| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume ce parere aveti de un barbat insurat care umbla cu o gasca de burlaci, merge in cluburi, cabane si la diverse fete acasa?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Bravo lui, daca are voie, are resurse, timp liber, chef etc.
Viata e scurta.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine, daca aia il inseala pe ascuns sau a fost calareata pe vremuri, isi primeste tratamentu meritat de la el

| darrio2007 a răspuns:

Nu-si respecta familia si pe el insusi.

| AFR81 a răspuns:

Daca sotia e de acord, ce mai conteaza parerile altora? Eu unul nu mi-as lasa nevasta sa umble cu o gasca de fete in cluburi sau la diversi barbati acasa.

| RAY a răspuns:

Un gunoi uman ca majoritatea din lumea asta,suntem inconjurati de gunoaie umae care fac orice pentru niste iluzi, scopurii primitive, adica gandim cu penisul mare parte din barbati apoi ne trezim ca ramanem tot cu el fara un leu in buzunar, scopul vieti nu sunt cluburile, cabanele, fetele astea sunt nevoiii de moment iluzi doar atat, ce mai lipseste heroina din schema sa ne dam seama in ce lumea de rahat putem trai

| sofisis a răspuns:

E insurat doar din punctul nevesti-si de vedere...

| raluk27 a răspuns:

Daca l-a înșelat pe ascuns, sa dea divort, iar daca a fost valareata pe vremuri, nu trebuia sa o ia de nevastă.

| ToKen a răspuns:

Treaba lui ce face. Zic.
Cine e-n masura sa-si dea cu parerea legat de asta?

| Otto2014 a răspuns:

Pai sa faca ce vrea el...pana nu-l prinde nevasta.

Răspuns utilizator avertizat