| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum reactionati în situația asta contra cronometru și scăpată de sub control? Mergeți împreună cu iubitul vostru la o agenție de turism ca sa rezervati o vacanta. Langa voi, un alt cuplu care a venit pentru același lucru. Iubitul vostru spune ca nu vreți ceva scump iar hotelul sa fie de maxim 3 stele și ca achitați împreună jumate jumate. Totul ok pana când voi, fetelor auziți ca băiatul din cuplul de langa voi vrea hotel de 5 stele cu toate super condițiile și bilete de avion la bussines class pentru ca iubita lui merita tot ce e mai bun. După ce ati auzit asta, ati căzut pe gânduri, v-ați făcut roșie la fata și ati început sa dați cu pumnul în masa și ii cereți explicații iubitului de ce nu va duce el la 5 stele? Băieți cum gestionați situația când vedeți ca iubita voastră reacționează așa? Fetelor, cum reacționați când vedeți ca altor fete li se oferă mai mult?

2 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

I-as da papucii instant iubitei.

| MihaiMB a răspuns:

Nu știu ce tot ai de pui întrebările astea cam dubioase, dar eu cred că și ceva mic și nu foarte complicat este suficient, dacă iubita mea m-ar părăsi pentru așa ceva înseamnă că ea a stat cu mine doar să îî fac toate poftele și nu văd ce ar fi atâta tam-tam mai ales dacă doar stau câteva zile în alt oraș.