| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in aceasta dimineata am facut o descoperire pe care am dezbatut-o la cafea cu colegul meu. Consider cuvintele de prisos si orice alt comentariu invalid, este foarte clar ceea ce se intampla. Va rog sa priviti cu maxima responsabilitate, atentie si precizie aceasta fotografie si sa imi spuneti ceea ce vedeti. Eu spun ca este dovada clara ca Theo Rose este topita maxima dupa Smiley avand in vedere gestul pe care il face. Ce parere aveti? Cand o fata face un asemenea gest denota faptul ca este disperata dupa un barbat.

https://imgur.com/a/nsuD7V3

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

I s-a sculat pola, sau ce gest ar trebui să văd?
E târziu și am folia zgâriată sad

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si de unde stii ca nu le-a cerut fotograful sa stea in aceasta pozitie?
Fiecare sta ca un lemn, nu exista nici o unitate a fotografiei si nici un interes pentru privitor, trebuiau sa faca ceva.Pana si faptul ca noi comentam aici, inseamna ca fotografia are rezultatul dorit.
Adica intriga!
happy
E adevarat ca aceste gesturi denota posesivitate, dar prefer sa cred ca e jocul profesionist al fotografului...

| Verginic?Vac?Gras? explică:

Priviti si aceasta fotografie, nu mai spun de filmuletele in care fata asta il mananca cu privirea si profita de orice ocazie sa il atinga. Presimt peste ceva timp ca va incerca sa distruga casnicia lui Smiley.

https://imgur.com/a/Q7jLBOn

| Violleta2022 a răspuns:

"Cand o fata face un asemenea gest denota faptul ca este disperata dupa un barbat."

Nope! te inseli total!
Si-ti spun asta pentru ca nu ai vazut in viata ta o femeie disperata dupa tine, deci nu ai habar cum arata una, iar in poza nu pare deloc disperata, dimpotriva, pare amuzata!

| Violleta2022 a răspuns:

Frate, dar tu cand mai muncesti?
Ca toata ziua esti la cafea cu colegii sau la masa cu sefu...

Poate in realitate esti pensionar, ca-i 12 ziua si tu postezi diverse poze din reviste, pe care nici macar nu ai idee cum sa le interpretezi corect.

| Emma30555 a răspuns:

Ce probleme ai si tu. Si daca il place ce mare chestie e pentru tine, ce e asa woau? Parerea mea este ca asa ii place ei sa pozeze, il considera prieten, daca era topita cum zici tu nu s ar fi afisat public ar fi fost discreta, este posibil ca fotograful sa le sugereze cum sa stea in poza, cine pe cine sa atinga etc.

| anonimuIl a răspuns:

Alea 2 sunt urâte pentru un bărbat ca Smiley.

| anonimuIl a răspuns:

Este pitică și urâtă aia pentru un bărbat ca Smiley.