| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa ne calmam si sa ne indreptam atentia catre utilizatoarea Rozenn in fata careia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez. Datorita ei am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Haideti dragilor sa toastam un pahar de sampanie, sa cante muzica si sa punem de o friptura. Multa sanatate!

Hey lume, la voi la locul de munca flirteaza colegii intre ei? Ati flirtat cu vreun coleg/a pana acum? Dar cu seful/a? Astept experiente picante

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, da.
N-a fost nimic picant.
Cu exceptia unei pustoaice.

4 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Da unii flirteaza, glumesc dar de cele mai multe ori cu limite. Uneori se intampla sa aiba si relatii alteori totul e doar la nivel de gluma. Nu e nimic picant, asa sunt oamenii

| EzSimple a răspuns:

Nu frate sunt somer

| Skylor a răspuns:

Am flirtat la gradinița, se pune?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Skylor):

Cu educatoarea cand ai fost sa iti iei copilu?