| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa ne calmam si sa ne linistim si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul Heraldo, in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Haideti sa toastam un pahar de sampanie, sa cante muzica, sa punem de o friptura si sa ii uram toate cele bune. Respect frate!

Hey fetele, care aveti iubiti in puscarie, cum este senzartia cand mergeti in vizita si faceti sex in camera pentru activitati sexuale?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Oare cate plecaciuni ingenunchiate fac fetele alea cand iubitii sant dupa gratii?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mai bine intreaba cati s-au jucat de-a inchisoarea, de-a politistii si infirmiera, de-a Mos Craciun si iepurasul obraznic...imaginatie ai, daca ramai fara idei, just ask me!♥

| Violleta2022 a răspuns:

PS Ai grija cu plecaciunile astea prea dese pentru diversi, ca-ti strici genunchii si nu vei mai fii capabil sa stai in genunchi in fata unei fete, daca mai ai ocazia vreodata sa faci sex cu ea.

| J0B0MAT a răspuns:

Dacă te inspir să mai întrebi ceva de cabane, faci plecăciuni și toastezi și toate cele și pentru mine?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru J0B0MAT):

Da frate pentru orice inspiratie eu voi ingenunchia

| Goete a răspuns:

Este camera pentru activitati sexuale? Si vigilata, cu camere, banuiesc happy
Daca ii spun la vecina nu mai plateste hotel la trogloditii care vin la ea, merge ea la puscariasi ca au si camera si camere si pustile gata de folosire

| Goete a răspuns:

Verginica... o intrebare asa intre noi, tu nu stii (de la Heraldo sau de la altcineva), si puscariasele au camera? Ca o camera o pot folosi si de prezervativ, daca-i de bicicleta... Mi-o pun la inceput, cand inca o am colac, inainte sa se-ntinda