| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, în primul rând, vreau sa ne mobilizam în secunda doi și sa ne aliniem unul langa altul și sa ne îndreptăm atenția către utilizatoarea RobertRobert55 în fata căreia vreau sa fac o plecăciune și sa ingenunchiez, datorită ei am găsit inspirația pentru întrebarea mea. Sunt foarte emoționat și am început sa plâng.Haideti va rog sa toastam un pahar de sampanie, sa punem de o friptura și sa cânte muzica. Bine ii șade omului. cu un pahar în mana. Sănătate, bucurie și viață numai iubire!

Hey fetelor, cum reacționați atunci când iubitul vostru va surprinde într-un loc public cu o cerere în căsătorie, voi sunteți extaziate și ziceți da, iar el cu lacrimi în ochi va spune ca v-a cerut pentru ca voi va doreați și a vrut sa va mulțumească? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Asa te-am ascultat ca ciocnesc un pahar de vin in cinstea ta, bro. la 10 dim

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„în fata căreia vreau sa fac o plecăciune și sa ingenunchiez, datorită ei am găsit inspirația pentru întrebarea mea."

Puteam sa jur ca vei ingenunchia.

| Fatamuntilor a răspuns:

rolling on the floor
pai ala cu siguranta va deveni sclavul sotiei, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verginică-verginică... te-ai dus pe ulei sau mi se pare?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se pare ca pe ulei a fost mai mereu. Sper ca apreciaza gluma.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Apreciez gluma frate

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Noroc, fratele meu de TPU.