| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, în primul rând vreau sa oprim timpul în loc și sa ne îndreptăm atenția către utilizatoarea SunnyDoe, în fata căreia vreau sa fac o plecăciune și sa ingenunchiez, datorită ei am găsit inspirația pentru întrebarea mea. Sunt foarte emoționat și abia îmi stăpânesc lacrimile de emoție și doresc sa închinăm un pahar de sampanie, sa punem de o friptura și sa cânte muzica. Multa sănătate și împlinire sufleteasca, pace noua pe pământ!

Hey doamnelor, cum ati reacționa dacă iubita fiului vostru la prima întâlnire cu dumneavoastră v-ar aduce cadou o pereche de chiloți? Cum gestionați situația? La aceasta întrebare pot răspunde și domnișoarele tinere care doresc sa se pună în aceasta ipostaza.

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Sunt curios ce ar iesi daca mami ar primi niste chiloti tanga.laughing))

2 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Ar fi jmek, i-as spune sa-i probeze

| Sportacus123 a răspuns:

"Să iubești două femei, să nu știi pe care o vrei
Una-i mamă la copii
Alta-i pofta inimii"