| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, în primul rând vreau sa oprim timpul în loc și sa ne îndreptăm atenția către utilizatorul ChrisBV, în fata căruia vreau sa fac o plecăciune și sa ingenunchiez, datorită lui am găsit inspirația pentru întrebarea mea. Sunt foarte emoționat și abia îmi stăpânesc lacrimile de emoție. Am început sa plâng, mă vede șeful și isi face cruce. Doresc sa închinăm un pahar de sampanie, sa punem de o friptura și sa cânte muzica. Multa sănătate și împlinire sufleteasca, pace noua pe pământ!
Hey stimati domni, cum reacționați atunci când veniți de la munca și aveți chef de sex nebun cu soția, în momentul în care ii dați pantalonii jos observați ca chiloți ei sunt plini de pete de sânge de la menstruație și se simte și miros ciudat? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| LessDrama a răspuns:

In primul rand, cum de ai sarit de la plâns la o întrebare atât de, nu stiu, stupida?
Ca parca plangeai pe la birou sau mai stiu eu ce.
Si in al doilea rând, cum de e tipa aia asa de "nespalata"? Nicio femeie nu sta asa

| dullcat a răspuns (pentru LessDrama):

O fi de la prea multa cafea.In ultimul timp nu le mai varsa ca inainte, deci presupun ca le bea si ii sporesc imaginatia, cum face redbull cu aripile. laughing

| LessDrama a răspuns (pentru dullcat):

laughing

16 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ii spun ca de data asta sarim peste cunnilingus.

| dullcat a răspuns:

Nicio femeie nu sta la menstruatie cu lenjeria patata de sange.Afla ca s-au inventat absorbantele, tampoanele etc., dar la ce minte de copil ai, n-ar trebui sa ma mire ca pui, din nou, o alta intrebare penibila.

| relian a răspuns:

Daca tu ingenunchezi in fata oricui, poti sa ii faci aluia direct oral, ce mai te duci acasa la nevasta laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru relian):

Din fericire nu sunt însurat

| relian a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

E si mai bun, laughing vad ingenunchezi cam des si doar in fata barbatilor, nevasta nu ai, mai mai pari a fi gay laughing asa ca daca tot esti si acum in genunchoi rezolva omu laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru relian):

Inge nunchiez si in fata doamnelor, dacă ai citit intrebariile mele ai fi văzut

| Fatamuntilor a răspuns:

Domnul meu sa stabim doua lucruri!
1.Nu cred ca nevasta ar sta sa i se dea pantaloni, jos! Ce e, papusa? fara preludiu?
2.Nu cred ca ar sta sa i se pateze chilotii! femeile simt umed in momentul cand ii vine ciclul.Si chiar daca i se pateaza(cativa stopi,nu te gandi ca vine mult din prima), merge la baie, se spala, schimba chiloti, isi pune tampon /aborvant, pentru a fi fresh in momentul in care ii vine barbatelul acasa.

| StoicAnalysis a răspuns:

O duc la spalatorie si ii fac un interior-exterior + spalare sub sasiu.

| LordCristobal a răspuns:

Mersi frumos ca m-ai mentionat in intrebarea ta!
Sincer, in aceasta situatie, as ramane putin impietrit.

| blackann a răspuns:

Bro, dau tare sa se umple tavanul de sange

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru blackann):

Ba frate ce violent ești

| blackann a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Wild bro, nu violent...

| mirceakitsune a răspuns:

Eu cred ca sunteti acelasi om sincer, te-ai cam dat de gol verginica

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru mirceakitsune):

Nu suntem aceeași persoana