| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, voi cum reactionati cand vedeti ca colegii vostri de liceu care s-au maritat/insurat devreme acum au divortat si au ramas si cu copii? Pe mine ma apuca rasul.

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Imi place, masini, viata in afara, fara chin, fara stres, just chillin`

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stii cum e in ro ai copil crestel daca nu atunci pacatele nu se transmit.

| Violleta2022 a răspuns:

Uite ca eu sunt una din cele care s-a maritat devreme, imediat dupa liceu, pe vremea studentiei si am cea mai longeviva casatorie, deci functioenaza si dureaza, daca cuplurile se inteleg, se iubesc si se respecta.

Poate ar trebui sa te apuce pansul, ca tu esti singur si nu ai o femeie care sa-ti incalzeasca patul si nici copilasi care sa-ti bucure sufletul si asta este al naibii de trist si deprimant, mai rau decat a unuia divortat.

| Drimmero a răspuns:

"Ce ai facut, Bobita?"

| Catrice a răspuns:

Aproape nici un fost coleg care s-a căsătorit imediat după terminare sau în primii 2 ani nu a divorțat. Doar una care a plecat cu totul în Anglia și după un an au divorțat.

| Sofer a răspuns:

Nu e de ras. Ci de plâns ca au făcut pasul ala si nu au fost fericiți in relația de cuplu si s-a ajuns acolo.
Eu totuși am rămas uimit de acele persoane care s-au căsătorit intre 18-20 de ani si cu copii deja. Cea ce mi se pare foarte devreme.

| Marius2001Pop a răspuns:

Nu esti destul de matur.

| Katrina1121 a răspuns:

Trist, fi sau nu si tu ca colegii tai de liceu?