| yunnyaaa a întrebat:

Hey. mi-am facut o pagina pe facebook de status :* si am nevoie niste statusuri deosebitebig grin dau fundita :*

3 răspunsuri:
| oanazuzi a răspuns:

Amintirea e o floare care creste din senin si face pe orisicine sa scoata cate-un suspin

suntem fete alintate pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara fite si rebele

eu am uitat trecutul pentru ca nu conteaza eu traiesc in prezent chiar daca: ''prima iubire nu se uita nicidata''

grea e viata unui peste cand se zbate pe uscat dar mai grea e a unei fete cand iubeste un baiat

am iubit si eu candva un baiat din scoala mea problema e ca acum :am iubit si eu candva o fata din scoala mea care ma placea

fite arfe si tupeu asta e talentul meu daca vrei te invat pe tine cum sa te feresti de mine

funda?

| D33utzu a răspuns:

Da si mie facebook'ul tau... happy