| smileasd a întrebat:

.Am facut o pagina pe facebook cu diferite statusuri. aveti idei pentru a face pagina mai interesanta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-ai dichisit pagina cu statusuri de ****, chiar nu se merita sa primesti atentie de la lume.

| OhGodWhy a răspuns:

Da!
Nu posta nici un stat pentru ca ''Nobody Cares!''

| BiBiabiii a răspuns:

Hey! Daca tot pui statusuri, pune poze ceva interesante sau fa diferite jocuri cu fanii, fa publicitate ...si cu alte pagini si ai grija si ce postezi. Mai uitate si la alte pagini vezi poate o sa iti vina diferite idei si asa happy!