| cosmin986522 a întrebat:

Hey, puteti spune cateva locuri unde ati facut sex cu iubita/iubitul?

8 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

In zdipa!

| deeeaqq a răspuns:

În boscheţi
Într o cutie de carton
În beci
În spatele blocului
În curtea şcolii
În staţie
Hai că ai de unde alege.

| MadRabbiT a răspuns (pentru deeeaqq):

Nu te mai satura Domnul laughing

| deeeaqq a răspuns (pentru MadRabbiT):

Ahahah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parc, masina, langa lac, langa rau, in padure, pe camp, in fata scarii unui bloc (nu al nostru happy ), baie publica, bucatarie, sufragerie, dormitor, cabina de dus, cada, pe masa, sub masa, pe jos, pe balcon, pe birou, pe scaun. Probabil mi-a scapat cateva.

| DrGoogle a răspuns:

In dormitor,in sufragerie, inbucatarie, in natura cu cortul, in masina, pe masina de spalat, etc laughing

Răspuns utilizator avertizat