| Just a kid a întrebat:

Hey.scuze ca pun intrebarea asta aici da e urgentbig grin cum se numeste programu ala ca sa poti intra la altcineva in calculator(daca au aman2 programul)? plssss urgent:d si care il are un msg pls

Răspuns Câştigător
| Gândac a răspuns:

Hey! Se numeste Team viewer;)
Il poti descarca de aici -> http://www.teamviewer.com/index.aspx
De aici l-am secarcat si eu si a mers;)
Iti da parola si id-ul celalalt si poti intra in calculatorul lui, insa nu puteti intra amandoi in acelasi timp.

Si il am eu.;)

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Se numeste "TeamViewer". Daca ai scrie corect poate ca ar intelege lumea ce vrei! Cauta-l pe net.

| TąNyą a răspuns:

TeamViewer
îl găseşti pe google.

FantaSZy.

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Team wiever se numeste happy funda?

| ZamA a răspuns:

Team viewer