| Vikky2209 a întrebat:

Hey! spune-mi si mie de ce fetele prefera baetii rai (bad gay)?

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bad gay? laughing Ia caută cu Google Translate şi vezi ce-i aia "bad gay".

| Dav7id a răspuns:

Aia rai is puscariasi au tatuaje pe ei cu dragon si pe buca cu imi iubesc mamica, si sar ca gastele in balta cand se ia cineva de femeia lui.Bad Gay :X crede-ma ca ai spus-o cel mai bine :X.Eu port ochelari si ma pot lauda ca sunt cat televizorul si da sunt fericit am o fata cu mine care poarta proteza dentara si cand o pup imi mai agat buza in ea, dar cand rade macar sunt la capatul lumii cu terminator langa mine.Bad guy...sunt buni pentru fetele tinere, batranele de 10 ani(sa vezi ce sare lumea feminina pe mine)care vor sa se casatoreasca, ca au aflat si ele acum ca au ramas insarcinate cu el. Fetele prefera si pot prefera orice, dar niciodata n-or sa priveasca unde trebuie si nu prea sunt sanse sa se intample nu cu mentalitatea fetelor noastre de acum si stati linistite fac referire la cele care la 10 ani sunt deja cu un baiat mai mare cu 9 ani si ne intreaba pe noi ce e sexul.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pentru că se simt mai in siguranță
se scrie guy nu gay

| Kazimir a răspuns:

Bad gay?
epic big grin

| MaditsSaaa a răspuns:

Sunt mai intereantiwinking
Stii u...murim dupa ce e interzis :X:X

| ღAnonimღ a răspuns:

Deoarece baietii rai le pot apara, se pun cu toata lumea doar ca sa le impresioneze. nu ca i-as prefera eu!laughing

| anonymus a răspuns:

Pentru ca-s nasute pe dn1

| Fantasy a răspuns:

Bad ''gay''rolling on the floor)) stii ca gay inseamna barbat pe invers nu?rolling on the floor)ba mie imi place de adam lambert nu stiu la celelalterolling on the floor))gata.laughing

pai pentru ca cei cuminti par niste idioti pentru unele fete iar cei rai sunt si mai perversi si stiu cum sa le faca pe fete sa se simta bine.cei cuminti tin f mult (de obicei) la prietena si sunt mai timizi si mai sensibili si ei fac o fata sa se simta bine prin vorbe.cei mai rai fac fetele sa se simta bine cu ajutorul mainilor.sau cu altceva.intelegiwinking

| NeGaTiwE a răspuns:

... de fapt cred ca voiai sa scrii bad guy... nu bad gayhee hee

| Alice_2720 a răspuns:

Buna,si mie imi plac baieti dinastia pentru ca sunt mai interesanti decat tocilarii cuminti(parerea mea)

| chiochips a răspuns:

Tot baieti rai o sa va f**a si o sa va lase... o sa va imbarlige cu vorbe dulci si o sa va iubeasca pana cand voi indragostite ziceti "fac orice pentru tine", si dupa ce faci orice pentru el, te lasa si isi gaseste alta fata care-i plac baietii rai. Imi pare bine ca nu mai sunt baiat rau big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca este o provocare sa il cumintesti, sa il faci baiat de casa laughing. Te simti si mai in siguranta, te simti bine cu el. Te mandresti cu baiatul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băăăăi, fetele nu preferă homosexualii răi, adică ce ai scris tu în parantezăăăăăă.

| MosIonRanga a răspuns:

Is săcsoşi love struck

| PureMadnesS a răspuns:

Pai poate pentru ca se simt mai protejate eu stiu big grin si se pot da si putin mari ca uite ce prieten au big grin Se scrie Bad Guy happy Nui nicio problema o zi buna in continuarebig grin (cat mai e din ealaughing