| dotea_5137 a întrebat:

Baetii cum prefera sa fie fetele virgine sau nu?

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat si de varsta fetei.
Sunt baieti care cauta fete virgine pentru ca vor sa fie ei primii, altii care nu vor sa auda de ele, sau baieti care prefera fetele virgine tocmai pentru ca sunt mai "inocente" sau mai "temperate" happy
Si depinde si de varta fetei.adica daca o fata de 13-14 ani iti zice ca nu mai e virgina...automat iti faci o idee (mai mult sau mai putin buna) despre ce fel de persoana e happy

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Virgina...

| VacutzaRoscata a răspuns:

In general virgine

| andru8700 a răspuns:

De preferat virgine, ca sa se dea ei mari peste tot ca au dezvirginat-o.Baietii vor intotdeauna o''prospatura''!

| love_1456 a răspuns:

Ce tampenie... astia "macho" care vor sa aiba doar virgine...inseamna ca voi le vreti doar o data nu? ca dupa aia vorba voastra"e deja gaurita"oh go on

| Andriana_7122 a răspuns:

Difera de la baiat la baiat. Unii iubesc virginile, pentru ca le place gingasia, iubesc sa fie atenti cu prietena lor.[ PENTRU CA SE STIE CA PRIMUL NU SE UITA]. Dar altii vreau ceva mai bunisor happy cu mai multa experienta [ pentru ca ei is cam lenosei si vreau ca totul sa faca fata (aproape totul)] asaka baietii is diferiti si nici decum nu-i poti intelege.))

| Alexis_6755 a răspuns:

Cred ca virgine.

| Danyel a răspuns:

La unii nu conteaza...dar multi prefera virginele.

| Kennysa a răspuns:

Pai ambele:
la alea virgine sunt super incantati ca o introduce el pe fata in lumea sexului si se poate da mare ca a dezvirginat o fata etc.
iar la alea care nu mai sunt virgine au mai multa experienta si stiu sa o faca mai bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer una virgina... nu vreau una gaurita big grin