| NushCeSaFac a întrebat:

Hey, stie cineva daca pot cumpara Titan Gel in Romania, de la magazin? Adica, ma refer la o cladire, nu la site-ul lor. Si daca se poate, va rog, spuneti-mi de unde.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bani aruncati.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pentru femei gonflabile este bun acel gel; dar pentru cele reale nu functioneaza.

| Basilievski a răspuns:

Degeaba cumperi, nu te ajuta si tot mica o sa o ai.

| NushCeSaFac explică (pentru Basilievski):

Nu o am mica, vreau sa vad doar daca/cum functioneaza, nu ca as avea nevoie, nu vreau sa comand pe net pentru ca nu imi dau adresa sau emailul etc. pentru asa ceva.

| Cristi_Dan_2000 a răspuns:

Poti cumpara dela sexshop