| Anonymus995 a întrebat:

Hey..sunt eu din nou.am o noua intrebare.ca sa stiti despre ce e vorba :
mie imi place o fata,suntem foarte buni prieteni,multi au spus ca noi ne placem reciproc si ca near sta bine impreuna,am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine,ea mi-a zis ca are cv pe suflet si o sa se mai gandeasca, o trecut o saptamana, mi-a spus ce avea de fapt si mi-a zis ca era impreuna cu cineva in secret iar acum sa despartit.deci azi am intrebat-o din nou si o spus ca o sa se mai gandeasca, LA FEL CA DATA TRECUTA.sunt convins ca o cunosc si ca nu ar profita de mine sau cv.ce sa mai inteleg? eu i-am spus de nemumarate ori ca o plac si ca vreau sa fiu cu ea evita intrebarea

3 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Salut.

Păi, cred că ea nu vrea să strice o prietenie bună. Sunteţi buni prieteni, ei bine. dacă ve-ţi ajunge să aveţi o relaţi, vă ve-ţi certa, ca în orice relaţie, şi..crede-mă, decât să pierzi o persoană dragă / prietena bună, mai bine rămâne aşa, decât să fii cu ea împreună 2-3 saptămâni, după care să vă certaţi şi să nu vă mai vorbiţi zile/luni.

Mult succes.

| Sara1248 a răspuns:

Am patit-o... poate ca inca tine la persoana respectiva dinaintea tahee hee Nu stiu ..mult succes dar incearca sa te deschizi si mai mult in fata ei:*

| RaZZyGabriel a răspuns:

Frate tu inca o mai ei cu vrei sa fii prietena mealaughing asculta la mine invit-o la o inghetata un film o plimbare seara iar cand prinzi momentul ia-o in brate si spune-i cat de mult o iubesti si vrei sa fii cu ea incearca sa o saruti... daca te evita si te respinge inseamna ca nu te place si place pa altu asa ca va trebui sa renunti la ea si sa cauti pe altawinking incearca ce ti-am spus daca esti barbat crede-ma e mai simplu ca oricand esti mare ce naiba ..mult noroc astept un mesaj sa vad ce ai facutwinking