| Anonim38493 a întrebat:

Am fost impreuna cu o fata un an, m-am despartit de ea iar cateva luni nu prea am mai vorbit. Acum ne-am apropiat din nou si suntem prieteni super buni, ba chiar simt ca ne placem reciproc. Totul e minunat dar nu vrea niciodata sa iesim doar noi 2, dar in schimb se intorcea doar cu mine pe drum de la scoala. (Suntem in aceeasi clasa) A spus ca nu vrea sa stam asa mult impreuna in realitate pentru ca îi e frica de ce se poate intampla. Ce inseamna asta? Dau funda

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Colega care este si cea mai buna prietena a ta, manifesta semne de imaturitate si chiar de o anumita instabilitate sentimentala. Nimic mai mult. Incearca sa fii mai insistent, poate asa va ceda. Succes!