| anonima01 a întrebat:

Hey, T. P. u! Am si eu o intrebare. Daca un baiat iti da cu palma peste cap (dar nu tare, doar cat sa te enerveze), in ora de geografie nu te lasa sa-ti vezi de ce ti-a dat profa de facut, fosta lui prietena se ia de tine fara motiv (si acum ca ma gandesc bine nu se lua de mine cand era cu el) inseamna ca te place? Prietena mea zice ca s-ar putea. Vreau sa stiu daca trebuie sa ma tin cat mai departe de el (in cazul in care raspunsu e da), fiindca eu nu il plac si cred ca s-ar supara si prietena mea pe mine fiindca l-a placut.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| oanaoana23 a răspuns:

Tinete departe departe departe...si nu ii mai permite sa iti dea cu palma peste cap

| mona a răspuns:

Posibil sa te placa dar mai posibil e ca ii place sa te enerveze

| LeontinAndrei a răspuns:

Chestia cu palma nu are nici o legatura cu placutul, insa tachinatul (ceea ce face el) poate avea o legatura. Din ce ai spus si eu sunt de aceeasi parere, cate place. Prietena lui se poate lua de tine doar din gelozie, insa ea nu are are ce cauta in "ecuatie".

| angel09 a răspuns:

Buna! poate se comporta asa pentru ca te place sau a vazut ca prietena lui e geloasa pe tine si el se foloseste de tine pentru a o face geloasa.

| Heather2001 a răspuns:

Nu te place! Niciun baiat care te place nu iti da palme!

| PrincessConsuela a răspuns:

Da. Daca iti dadea palma in ora de istorue, sigur nu te placea. Dar la geografie chiar nu mai am indoieli.

| anonima01 explică:

Chiar ai de gand sa raspunzi la toate intrebarile?

| anonima01 explică:

Cosmarul vietii mele?! Ai vrea tu! Nu esti asa important pentru mine, de fapt nu esti deloc important pentru mine.

| anonima01 explică:

Ai vrea tu! Deci in mometul asta mor de ras, nu imi vine sa cred ce idei iti trec prin cap. Tin sa iti raspund pentru ca ma amuzi si pentru ca raspunzi la intrebarile mele. Cand nu vei ma face asta te asigur ca nu mai am treaba cu tine.

| anonima01 explică:

Pai daca vrei sa iti iei masuri de precautie, cu toate ca nu se va intampla asta niciodata, ai putea sa nu mai raspunzi.
Auzi, sa te trezesti cu mine pe cap, n-ai sa vezi asa ceva! Mai bine sa nu ma trezesc eu cu tine pe cap tinand cont ca tu stii in ce oras stau!