| Lollitaa a întrebat:

Acum o saptamana, eu(16 ani) si iubitul meu (21) am facut sex si am uitat de prezervativ.Eram amandoi foarte excitati si ne-a luat valul! In mare parte mi-a facut si i-am facut sex oral dar nu numai.
In ultimul timp,am stari de ameteala si greata, oare sunt insarcinata?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

E prea devreme sa ai simptome de sarcina, la fel cum e prea devreme sa faci un test de sarcina. Fa-l la 7-10 zile de intarziere a menstruatiei.

5 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Cum poti sa spui:"am uitat?" Copil fara creier!

| horansgang a răspuns:

Daa.
Pai daca ti-o tras-o.

| Elly7890 a răspuns:

De ce nu ai luat pastila de a 2-a zi?

| simonafrumoasa a răspuns:

Abh are dreptate. ai grija e cam naspa. si nu asculta rautatile zise de alti

| bobo09 a răspuns:

Ar fi bine sa-ti faci un test de sarcina, pentru a stii sigur daca esti sau nu insarcinata...