| Denis_8063 a întrebat:

am nevoie de sfaturi http://whatamimadeof.blogspot.com/ va rog intrati si spuneti-mi ce parere aveti...va place, nu va place si sa-i mai dati sfaturi

Răspuns Câştigător
| Andreea20000 a răspuns:

Foasrte frumos! Dar... unde se afla versul "Acei ochii sticloşi" te-as sfatui sa scrii "ochii" cu un singur "i". Nimic mai mult de comentat, succes! kiss

O seara placuta, Andreea!

5 răspunsuri:
| bsb a răspuns:

Prea normal. daca tot vrei sa pierzi timpul, fa-o cu cap. Iao de la capat si fai ceva bun

| Barbaraaa a răspuns:

Da e foarte fain happy

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

1.Domeniul prea lung. Ca sa ai putin "succes" ai nevoie de ceva scurt gen "zoso.ro" cat mai putine litere si sa nu fie un cuvant greu de memorat.
2. Designul e jalnic. Te dor ochii daca citesti cateva minute; Prea multe culori
3.Doua posturi? macar de erau comice...
4.Macar scrii cu diacritice.asta e bine.

| Anonim3007 a răspuns:

Urat

| Denis_8063 explică:

pentru silviu: am blogul de 3 zile, cate postari vrei sa am? si nu trebuie sa fie fiecare blog amuzant. daca tie iti plac amuzante aia nu inseamna ca toate ar trebui sa fie.