| maytha a întrebat:

am nevoie de un mic sfathee hee.
Deci am stat cu un baiat acum 4 ani si ne-am desparit apoi peste alti 2 ani iar ne-am impacat si iar ne-am despartit pentru ca el a stat si cu mine si cu alta fata straight face iar acum sa despariti de ea si a venit iar la mine rugandu-ma sa-i dau o ultima sansa. Azi ne-am intalnit sa povestim si am tot vb de ce s-a intamplat intre noi in decurs de 4 ani si mie mi se parea ca e sincer la ce mi-a spus ca s-a schimbat mult de acum 2 ani si ca acum sigur ma vrea numai pe mine... Dupa ce am venit acasa am stat si m-am gandit la avantaje si dezavantaje iar avantajele erau mai mult ca dezavantajele. Plus cand ne-am despariti el fiind mai inalt eu am dat sal pup pe obraz el a intors obrazu si ne-am sarutat.
Vreau sa stiu si parerea voastrahee hee Voi ia-ti mai da o sansa? o ultima sansa?
Ca eu sunt un pic confuzahee hee

Răspuns Câştigător
| Noreasontosimle a răspuns:

Da:X merita mai ales ca ti-a zis ca s-a mai schimbat... ce ai de pierdut? oriqm se vede ca ti la el.
E normal sa se fi schimbat, s-a mai maturizat, in cei 4 ani de cand ai stat prima oara cu el. Si daca s-a intors tot la tine.e clar ca mai tine la tine. Acum vezi si u sper sa nu urmareasca altceva, adica intelegi tu ce anume. Daca doreste altceva, sti tu ce ai de facut esti cu capul pe umeri decizi ce e bine de facut. Dar momentan merita inca o sansalove struck bafta

7 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Depinde...daca nu ai altceva mai bun mai incearca putin. Oricum foarte urat din partea lui si bineinteles ca s-a intors la tine doarece stia ca tu o sa il priomesti.Pnetru el esti fata care il accepta asa cum este si stie ca te poate avea oricand ceea ce nu e prea bine...Ai mare grija ce decizie iei eu zic 65% nu si 35% da.Bafta

| dincolodevise a răspuns:

Daca crezi ca merita si ca te iubeste dai o sansa.da, si eu i-as da o sansa daca l-as iubi cu adevarat si daca as fi sigiua ca si el ma iubeste si ca nu m-ar mai insela. oricum ai grija. bafta:* iubiti-va mult.

| Twist a răspuns:

Nu! Sa'mi greseasca asa si sa vina iar la mine? In niciun caz.Nu sunt un plan de rezerva si nimeni nu ma foloseste si apoi vina sa'mi ceara iertare.Trebuie sa faca mult mai mult de fapt atat, poate chiar extrem de mult! Cam asa procedez eu.Si nu as pputea sa fiu iar cu cineva stiind ca mi-a facut atatea! De unde stiu ca nu o sa calce iar stramb?!
Acum tu, analizeaza de 2-3-4-5-8482378472472 de ori situatia pana stii si simti exact ceea ce trebuie sa faci!
Succes!

| ramoyoopisicel a răspuns:

Pai stii cum se zice incercarea moarte nu are! Deci eu zic sa ii mai acorzi o sansa pentru ca sunt mari sansele ca el sa se fi schimbat intr-adevar. Am fost in o asa situatie si s-a dovedit a fi adevarat. Daca nu e cum spune el, atunci dupa cateva zile il lasi, dar poate merita sa te impaci cu el si nu ai sa regreti. Oricum 2 ani ii mult timp, cu siguranta ca s-a mai schimbat. Si daca spui ca sunt mai multe avantaje decat dezavantaje atunci mai acorda-i o ultima sansa!

| SeNoRiTta a răspuns:

Eu am facut asta, i-am mai dat o sansa, unui baiat cu care aveam cam aceeasi situatie pe care o ai u. si am gresit. acum depinde si de fiecare baiat in parte, fiecare are caracteru si nebuneala lui. daca il iubesti cu adevarat, da`i o sansa, dar vorbeste cu el serios despre asta. bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata demnitate! Sa stai cu unu desi mai statea si cu alta in timp ce statea cu tine!
Tu ce crezi? Esti un fel Bahmuteanca sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misiune indeplinita!
2 de stupizi dupa o perioada luunga de probleme tehnice ale TPU-ului! Macar acum totul a revenit la normal!tongue