| Glory_3598 a întrebat:

Sunt confuza. Am nevoie de ajutorul vostru... Acum ceva timp am fost impreuna cu un tip. apoi el a plecat din oras si s-a mutat in altul pentru sport si dupa un timp ne-am despartit. El s-a impacat dupa cu fosta inainte de mine, dar a fost cu ea acum vreo 2-3 ani. Acum a venit acasa si am tot fost impreuna, ne-am sarutat si chestii ca si cum am fi impreuna. Dar nu stiu daca ne-am impacat sau nu. tot incerc sa-l intreb dar zice ca nu stie. Si noi si in public suntem ca si cum am fi impreuna. Nu stiu ce sa cred. Va rog un sfat buuuun. Funda. :*

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Cand e in alt oras sta cu alta cand e aici sta cu tine concluzie:are nevoie de companiehappy sunteti ca niste mobile pentru el dar nu tine l nici una

| AnNe a răspuns:

Darag Glory de ce sa tragi d eun baiat care nu merita? de ce nu iti gasesti un baiat bun, dulce sa fie capabil sa te faca fericita? uh crezi ca acest golan nu mai umbla cu fosta? daca te-ar iubi ti-ar spune fara ezitare ca sunteti impreuna nu crezi...decat sa suferi mai incolo pune capat acum deoarece rana sufletului se vindeca in timp

| ingerashhhh a răspuns:

Nu mi se pare un tip hotarat,acum cu una,acum cu alta,eu nu as mai sta cu el,pentru asta, ai grija te tine sa nu te pacaleasca, daca simti ceva petnru el o sa suferi daca el vrea doar sa se joace