| Anoonimus a întrebat:

Hey TPU...
Am o intrebare care e chiar ciudata...Dupa ce vezi o bunaciune ti se scoala penisul :\ iar dupa pe capul penisului se afla putin lichid prespermatic. Daca se acumuleaza mai mult lichid prespermatic pe capul penisului si urinezi fara sa te speli pe maini, este posibil sa lasi pe cineva insarcinata? o.O

Răspuns Câştigător
| Agregon a răspuns:

Intrebarea ta chiar e interesanta.laughing gandeste logic. unele femei nu raman gravide daca fac sex neprotejat (chiar exista cazuri) d-apai pentru doua molecule uscate pe degetlaughing

2 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Clar nu straight face

Răspuns utilizator avertizat