| Mirkutza99 a întrebat:

Buna! Este posibil ca dacă mi-am atins zona genitală cu degetele(fără sa le bag înăuntru, doar am atins) după ce l-am masturbat pe prietenul meu, sa raman însărcinată? Sperma sigur nu aveam pe degete, pentru ca nu ejaculare, dar e posibil sa fi avut putin lichid prespermatic, nu sunt sigura.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lispa educatiei sexuale in scoli, va aduce aici, dar nu aveti nici o scuza cand sunt atatea lectii explicative pe internet sa le ignorati, maia les cand inceepit sa va jucati cu organele sexuale. Pacat ca nu aveti curiozitatea sa cititi cum se produce o sarcina, sa vedeti ca: cu degetele murdare, cu perdeaua, prosopul si chilotii, NU se poate ramane gravida!
Gravida poti ramane numai daca ai sex in vagin si numai daca femeia esti in perioada fertila.

| mihai69 a răspuns:

Nici vorbă.

| Wr3nch a răspuns:

Intrebarile de gen sunt raspunsul la intreberea ''De ce ne trebuie educatie sexuala in scoli?''. Nu, sansele de a ramane insarcinata asa sunt super mici. Dar cand treceti la urmatorul nivel sa cumpere prezervative, sau ia tu anticonceptionale.

| VoidEternal a răspuns:

Ai mai intrebat si ieri acelasi lucru si 6 persoane ti-au raspuns ca nu.
Au trecut 3 luni ai avut menstruatie de 2 ori. Nu esti insarcinata.

Răspuns utilizator avertizat
| CristianPetre2002 a răspuns:

Neah