| Adytza_ADy_1986 a întrebat:

Am o intrebare daca faci sex anal poti sa lasi pe fata insarcinata

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

N-are cum să rămână însărcinată dacă ''sămânța'' nu ajunge în vaginul ei.

Nu uita de prezervativ.

10 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

In cazul unui gang-bang, da, dar cu conditia ca tie sa ti se faca sex anal si ei normal

| HueyFreeman a răspuns:

Stai linistit, n-o sa ramai insarcinat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este nici o sansa.
Insa, prin sex anal, nu riscuri mult mai mari decat o sarcina.
Trebuie neaparat sa o faceti protejat daca e anal! Bafta:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ei de anatomie care se invata in scoala acum.
Cum sa ramana o fata insarcinata daca spermatozoizii nu fecundeaza celula ou, asa cum mai este numita popular? Ce va invata in scoala acum? Nu voi sunteti de vina ci profesorii.O seara buna.

| Vektor a răspuns:

Ai cam lipsit la orele de botanica?smug

| Burlacu006 a răspuns:

Logic, ca nu.

| AlexandraCris a răspuns:

Nu, nu sunt şanse.

| fataciocolata a răspuns:

De ramas insarcinata e logic ca nu are cum, la fel cum nicic iq tau de inteligenta nu va creste.

| itzy8 a răspuns:

NU.

| CrissuBaa90210 a răspuns:

Nu,faza e foarte logica...doar daca spermatozoizii ajung in vagin! :3