| Oanaysia a întrebat:

Buna TPU am o intrebare. Daca faci sex anal poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma intretinerii de contacte sexuale anale NU se poate naste o sarcina fiindca anusul nu face parte din aparatul genital si reproducator al femeii. big grin

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

In urma unui sex anal, nu se poate ramane gravida.

| anamariarot a răspuns:

Nu, nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sistemul digestiv care oncepe cu cavitatea bucala nu are nicio legatura cu sistemul reproducator. Stai linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iti iese si copilul prin cur.

| Bernardus a răspuns:

Da, o sa iasa un copil maro

| DaCumSaNu a răspuns:

Draga fetita de 14 ani (poate 15, dar nu cred ca i-ai implinit deja), nu, in urma contactului sexual anal nu poti ramane insarcinata. Nu ai invatat in clasa a 7 a ca aparatul reproducator barbatesc trebuie introdus in aparatul reproducator femeiesc? Sau nu stii care este? Ce curiozitati la varsta asta.

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Da, poti. Si este foarte grav. Mai ales sexul oral, se duce sperma ca-n vant.

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

A fost ceva stiire care a spus ca da

| Nik_Nicola_1983 a răspuns:

Nu poate ca anusul nu are legatura cu vaginul

| GiaInl a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata nici daca faci sex anal si nici daca faci sex oral