| lipitoOarea a întrebat:

Hey TPU, am o mare problema! Am stat cu un baiat in banca 4 ani si acum, la sfarsit de clasa a 8a m-am cam indragostit de el. Si lui ii cam place de mine intr-un fel. Eu sunt mai rusinoasa si am pus niste prietene sa il intrebe daca vrea sa fie cu mine, iar el la inceput nu a vrut, dar apoi a zis ca nu stie ca daca o sa zica cineva ceva ( eu am intrat prima la liceul nostru si din cauza asta unii au inceput sa se comporte diferit fata de mine- nu neaparat in sens pozitiv). Mie imi place mult de el, imi e drag si sunt sigura ca stie asta. Credeti ca am vreo sansa? Cum as putea sa procedez? Nu vreau nici sa il stresez prea tare.

2 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

In primul rand,,sa se puna cu mine?''suna stupid, in sfarsit, daca chiar vreim sa-ti iasa ceva ca lumea nu pierzi nimic spune-i ce simti impartaseste-i totul daca te iubeste va fi cu tine daca nu asteapta perechea potrivita papakiss

| AndyDeiu a răspuns:

Ia-l de guler ca barbatii si zi tot in fata happy