| anonim_4396 a întrebat:

VA ROG DIN TOT SUFLETUL MEU SA MA AJUTATI! FUNDITA! Avand in vedere ca a inceput scoala, au venit si cateva persoane noi. A venit o fata pe care o credeam inainte mult mai rautacioasa si tupeista, intredevar este, este si baietoasa ea sta impreuna cu o colega mai veche de-a mea, ele se cunosc de mult timp, inainte eu nu am intrat in vorba cu noua colega, dar a indraznit ea si a venit sa ma intrebe ce mai fac...ne-am apropiat mai mult, iar acum vorbim zilnic, dar n-am reusit sa ma apropi atat de mult de ea incat sa ne cunostem perfect si sa fim niste prietene super bune, dar mi-as dori acest lucru. I-am spus ca imi este foarte drag de eahappy, dar o vad mereu inbratisandu-se cu colega ei de banca, cu mine de ce nu este la fel? Imi doresc atat de mult sa fim niste prietene foarte bune, iar acest lucru este in continua dezvoltare, dar imi doresc sa fim foarte bune prietene, sincer...imi este foarte drag de ea si vad in ea o prietena foarte buna. Ce ar trebui sa fac ca sa se comporte si cu mine la fel ca si cu colega ei de banca? Vreau sa mentionez ca are foarte multi prieteni apropiati si procedeaza la fel cu ei si am o colega pe care a cunocut-o doar la inceput de scoala, la fel ca si pe mine, dar este mai apropiata de ea decat de mine, bine trebuie sa rescunosc ca ea sta in fata ei in banca.Stiu ca intrebarile suna copilaroase, dar chiar imi doresc sa fim foarte apropiate! Multumesc! De ce cu celelalte se intelege mai bine?

2 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Si daca sunteti toete 3 bune prietene ce pierzi din afacerea asta esti prea posesiva soro si or sa fuga baietii de tine

| alynutza6820 a răspuns:

Poate se inţelege mai bine cu celelalte pentru că au mai multe lucruri in comun.Eu zic sa te apropii tu mai mult de ea si sa ii spui daca vrea sa fie prietena ta cea mai bunawinkingPână la urma nu ai nimic de pierdut.