| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.am postat pe youtube un filmulet si vreau sa il sterg.cum pot sa il sterg?

2 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Bună @AngelNycoleta

Intri pe "My account" apoi dai pe "My videos" și îți apar toate videoclipurile tale. In fața lor ai o căsuță. Bifezi la cele care vrei să le ștergi. Si deasupra lor ai un buton "Delete".

Numai bine.

| OrionM6 a răspuns:

Cu contul logat, intra aici: http://www.youtube.com/my_videos, apoi videoclipul care vrei sa-l stergi, il bifezi, si unde scrie Actiuni selectezi Sterge.