| HermioneLove a întrebat:

am mare nevooooie de HELP!(ajutor)cum sterg un filmulet de pe youtube pe care eu l-am postat? dau funda+vot! va rog mult! :*

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Te loghezi pe cont si navighezi la Manager-ul Video, acolo iti va aparea o lista cu toate videoclipurile postate de tine, apoi vei bifa casuta din stanga videoclipului pe care doresti sa-l stergi, iar dupa ce faci asta vei apasa pe butonul "Actiuni" sau "Actions" din partea de sus a paginii, iar din meniul aparut vei alege "Sterge" sau "Delete", apoi confirmi si gata, videoclipul va fi sters.

2 răspunsuri:
| florinmusat09 a răspuns:

Pai intri la video manager si apare acolo delete video sau ceva in genu sper sa fie de folos

| alexutzu200 a răspuns:

Buna iully! uite aici ai un tutorial video in care iti arata cum sa stergi filmuletul depe youtube poftim: http://www.youtube.com/watch?v=yQyKS_D5vdI