| AnnabellaTinno a întrebat:

Hey TPU...am si eu o intrebare.mie imi place de un baiat care e chiar frumos si nu stiu cum sa ii spun.el este cu mine la o scoala de dans dar ele este la performanta si nu ne prea intalnim ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| anamaria0974 a răspuns:

Daca esti la aceeasi scoala nu stiu cand il vezi il intrebi si tu de vorba ex: hei ce faci sau iti place sa practici aceste dansuri sau care este dansul tau preferat chesti minore la inceput iar pe parcurs cand ajungeti sa va cunoasteti mai bine poti sa il intrebi si alte chesti mai intime gen daca are prietena dar asta dupa cateva saptamana zile
aaaaaa si sa nu ii propui tuu ca sa fiti impreuna lasa-l pe el sa faca primul pas crede-ma ca e naspa sa te refuze un baiat bafta si ai grija ce faci! kiss

3 răspunsuri:
| Crissena a răspuns:

Daca tot sunteti la aceeasi scoala, inceputul e deja ok. Incearca sa afli daca se primesc la ore si ne-performanti sau daca face antrenament si in afara orelor, pe noi chiar ne intrebi oarecum degeaba. Afla ce poti despre el si despre program si mai ales, daca e cu cineva sau nu. poate treci la performantawinking

| xCruz a răspuns:

Cand il vezi iti faci curaj si te bagi cu el in seama. :p sau daca te place si el astepti pana te baga el in seama.

| AnnabellaTinno explică:

Dar ca sa intru in vorba cu el ce sa il intreb?