| Dionysus207 a întrebat:

am si eu o problema... Imi place o fata dar niciodata nu am curajul sa vorbesc cu ea in persoana, doar prin sms sau pe chat-uri si niciodata nu ii pot spune ce simt... Un sfat?

3 răspunsuri:
| Saammyyy a răspuns:

Comunica mai mult pe net. zimbeste cu ea, cunoaste mai multe despre ea, cunostetiva unul pe altul. apoi mai tirziu iesiti. daca nu ai curajul doar cu ea, mergi si cu prietenul tau si ea las-o sa si-o ea pe a ei. apoi o sa mearga totu mai bine.

| teo6dia4c99 a răspuns:

Poti sa-i spui prin mesaje ca o iubesti si apoi vezi cum reactioneaza. Daca reactioneaza bine ii spui sin fata in fata! Curaj muult si bafta!

| asdasd96419 a răspuns:

Scrie in notpad "te iubesc" sau cum vrei tu sa te exprimi, copiezi ce ai scris, si cand vorbesti cu ea trage aer in piept ctrl+v, ENTER.