| anonim_4396 a întrebat:

HEY TPU! AM SI EU O PROBLEMAworried

E Vorba De 2 frati. unuia dintre ei (Alin) ii place de mine, iar cu celalalt (Alex) am fost impreuna acum ceva timp
Acum in vacanta de vara am fost la ei in oras (am o matusa acolo) si seara ieseam afara mai multi
ideea e ca eu stateam mai mult cu Alex, mie inca placandu-mi de el sad. Si intr-o seara mi-a zis Alin ca i-a zis Alex despre mine ca-s buna chatterbox si chestii de genu.
N-am dat importanta acestui lucru, seara urmatoare iesind afara si am stat numai cu Alex, la el in brate si chestii de genu
Oricum n-a fost nimic intre noioh go on si e clar ca lui nu-i pasa de minehappy
Asa. dupa ce am plecat, Alin mi-a mai zis faze gen ca Alex mereu il striga Ade, Adeluta (ADELA-NUMELE MEU)Si cand primea Alin mesaj de la mine Alex ii zicea"CE MA IAR ITI TRIMITE ADELA MESAJ?" SI DINASTEA. SI ACUM RECENT A MAI FOST O FAZA CA I-A ZIS ALEX LA ALIN CA SA TERMINE CU MINE..ADICA SA NU MAI VORBEASCA CU MINE. SI IL DERANJEAZA DACA ARE ALIN POZA CU MINE LA AVATAR.
ASA, SI ACUM INTREBAREA MEA E.
DE CE IL INTERESEAZA PE ALEX CE FAC EU SI CU CINE FAC ATATA TIMP CAT NOI 2 NU AVEM NICI O LEGATURA? NU SUNTEM IMPREUNA NIMIC?worried

ASTEPT RASPUNSURI CALUMEA, FARA BAZAwinking

DAU FUNDAkisskisskiss

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Din punctu meu de vedere nu ii pasa in mod special de tine, ei is frati si alex orice ar simtii pentru tine, oricat de putin, oricat de importanta sau neimportanta o fost relatia voastra, el nu accepta asta din partea fratelui sau, adica sa vorbeasca cu fosta lui.
Si il intereseaza fiindca ii frateso, si de tine, cineva cu care o fost, si inca are o legatura datorita faptului ca ati fost impreuna.
Eu zic sa nu iti faci sanse ca va impacati sau cv de genu ca e posibil sa nu se intample, acum u stii ce alegi.
Si daca vrei sa faci ceva, explica-i la alex ca u si alin vis prieteni si nu are de ce sa se bage intre voi ca nu o sa se intample nimic, oricum la asta el o sa iti zica :nu imi pasa, voi stiti ce faceti. Na, alegerea ta tongue

2 răspunsuri:
| nebunikaaa a răspuns:

Pai poate ca inca te place si de asta se int de tine... poatee este gelOs`S

| dudu4936 a răspuns:

Ai incercat cu amandoi?