| VoiceWithin a întrebat:

Am tot cautat niste site-uri de incaltaminte online... pentru ca imi caut niste bocanci platforma gothici.
Am gasit ceva, ceva.dar sunt singurii si a'si vrea sa mai vad...
In rest tot ce-mi place sunt foarte scumpi, acestia sunt la un pret mai acceptabil :
http://www.beautyofpain.ro/......ticles.php

Ma poate ajuta cineva cu niste siteuri la un pret acceptabil? Gothica.ro, nu prea e de mine. ce-mi place, sunt extrem de scumpe.
Sunt din Bucuresti, sunt binevenite si magazine unde ma pot duce.Cam in ce zona si pe unde :) Aproape de sectorul 2.
Multumesc >frumos.:D

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită, în caz contrar ţi se poate suspenda contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare o problema legata de Dragoste si sex?

| Andradalaura a răspuns:

Depurtat.ro