| Genevaaa a întrebat:

Buna,vreau si eu niste siteuri (cunoscute, ori de incredere) cu incaltaminte de iarna mai sport asa, nu vreau bocanci. Daca stiti, multumesc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand cumpararea incaltamintii de pe siteuri fiindca ai toate sansele sa nu ti se potriveasca marimile si sa nu te simti confortabil.
vezi ca sunt zeci de magazine cu incaltaminte in fiecare oras si daca ai noroc, le gasesti si cu reduceri. fa un efort si mergi sa probezi, direct in magazin!