| marrykay a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat mai mare decat mine?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa cum am inteles tu te chinui cam de doi ani si inca el nu prea doreste sa te bage in seama. In acest caz, incearca cu o supraoferta, poate ca el se va razgandi.

| Ovi4678 a răspuns:

Date pe langa el, vorbestei, propune-i sa iesiti undeva de astea.

| Satoko a răspuns:

Primul lucru fal sa te observe si vezi dupa cum va reactiona daca te palce sau nu, Pasul 2 daca observi ca e posibil sa te placa incearca sa vb cu el
. Pasul 3 daca iti propune vreun act sexual destul de rapid refuzal pentru a nu fi una dintre " victime " :d Bafta cu baiatul!