| Pandicorn123 a întrebat:

Cum pot cuceri si eu un baiat care nu e din cls de la mine?:X:X:X Fundaaaa...

Răspuns Câştigător
| Rianana a răspuns:

Draga No3my...dragostea dea sila nu se poate...dar sa stii ca si eu am trecut prin situatie ca si a ta asa ca poti sa faci in urmatorul fel :
-sai faci ochi dulcibatting eyelashes
-sa stai mai mult in preajma luiwinking
-sa te interesezi asa mai pe ascuns de el :d
-sa incerci sa afli ID lui de mess acolo puteti vorbi si sa afli mai multe despre el smug
-poti sa organizezi ceva de ex sa faci un colaj mai dificil cu colegi si sa-il chemi si pe el si pe alte fete de la el din clasa happy si acolo pot apare gesturi de ex ( tinutu de mana, imbratisari ) e posibil am spus nu-ti fac sperante straight face
-cand faceti o petrecere propune sa jucati ''Perinita'' un joc in care faci un cerc mare si cineva incepe jocul si alege persoana din cerc si o saruta pe fata sau pe gura love struck smug depinde cum o sa va jucati.si dupa persoana aleasa alege pe alta si tot asa...
-sau alta solutie sa il ignori cate odata poate totul se va intampla de la sine; asa poate o sa vina el la tine big grin
Iti doresc sucees in dragoste si sa fi fericita kisste pup big grinkiss

1 răspuns:
| DarYyaA a răspuns:

Poi ...este simpuu te impritenesti cu el, dupa pui o fata [ pr buna cu tine ] sa il intrebe daca te place si vrea sa se combine cu tine...